Інформаційний день «Актуальні питання участі українських вчених у програмі Горизонт 2020»

23 червня у Великій фізичній аудиторії НТУУ «КПІ» відбувся черговий Інформаційний день ГОРИЗОНТ 2020.

Його організаторами виступили Національний контактний пункт НТУУ «КПІ» за тематичними напрямами «Інформаційні та комунікаційні технології» і «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали» та Національний інформаційний центр зі співробітництва з ЄС у сфері науки та технологій.

Інформаційний день проходив у форматі семінару на тему «Актуальні питання участі українських вчених у програмі Горизонт 2020». Участь у ньому взяли науковці факультетів та інститутів НТУУ «КПІ», Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Київського національного університету будівництва і архітектури, Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України, Інституту газу НАН України, Інституту відновлюваної енергетики НАН України, Інституту водних проблем і меліорації НААН, ТОВ «Універсальний освітній простір «Акцент», Центру ресурсоефективного і чистого виробництва, ТОВ «Інтегро-СД».

На розгляд учасників було винесено інформацію провідного спеціаліста за напрямом «Клімат та ефективність використання ресурсів, включаючи сировинні матеріали» Євгена Огородника про пріоритети Програми ГОРИЗОНТ 2020, керівника НКП за напрямом «Інформаційні та комунікаційні технології» Сергія Шукаєва про критерії прийнятності та оцінювання проектних пропозицій Європейською комісією, експерта НКП Анастасії Романко про захист інтелектуальної власності в проектах програми ГОРИЗОНТ 2020 та керівника НКП за напрямом «Юридичні та фінансові аспекти» Олени Коваль про фінансові правила програми ГОРИЗОНТ 2020.

Презентації за темами виступів на семінарі будуть розміщені на сайті НКП при НТУУ «КПІ» http://ncp.kpi.ua/uk/.

На фото: керівник НКП за напрямом «Інформаційні та комунікаційні технології» Сергій Шукаєв розповідає про критерії прийнятності та оцінювання проектних пропозицій Європейською комісією