Урочисті збори з нагоди відзначення 71-ої річниці Великої Перемоги

5 травня в НТУУ «КПІ» відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 71-ої річниці Великої Перемоги.

Учасники засідання хвилиною мовчання вшанували пам’ять студентів, викладачів і співробітників КПІ, які не повернулися з фронтів Другої світової війни, та студентів і співробітників університету, які віддали свої життя за волю України в новітні часи. Від імені всіх, хто зібрався в Залі засідань Вченої Ради, офіцери і курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ «КПІ» поклали квіти до монументу загиблим у боях Другої світової війни студентам, викладачам і працівникам КПІ та до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

«Дорогі ветерани! Без ваших ратних і трудових подвигів не було б України як держави. Залишайтеся і надалі в строю, – звернувся до ветеранів перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Юрій Якименко. – Міцного здоров’я вам! Нехай доля подарує кожному з вас ще багато-багато років. Честь і слава вам, доблесні переможці!»

Учасників Другої світової війни - ветеранів Київського політехнічного інституту та нинішніх захисників Вітчизни також тепло привітали голова профкому співробітників університету Віталій Молчанов, ветеран Другої світової війни ветеран КПІ Ігор Рожнецький, голова громадської організації «Ветеран КПІ» ветеран Збройних Сил України Юрій Нестеренко, студент Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації відмінник навчання молодший сержант Назар Лучко та активістка волонтерського батальйону НТУУ «КПІ» викладач факультету лінгвістики Катерина Бондаренко.

Насамкінець учасник ансамблю Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ» «Сьоме почуття» (художній керівник Світлана Токар) виконали для ветеранів пісні та вірші воєнних років.

І вже за традицією завершилися збори загальною фотографією на згадку.