7 квітня 2016 року в Центрі культури та мистецтв НТУУ "КПІ" відбулась Конференція трудового колективу університету, яка заслухала звіти ректора та голів профкомів за період з квітня 2015 року по квітень 2016 року і затвердила Колективний договір університету на новий термін.

У звітній доповіді ректор М.З. Згуровський охарактеризував основні напрями діяльності університету у 2015 р. Попри зростання рівня фінансування університету в абсолютних цифрах, внаслідок підвищення тарифів на опалення, воду, енергоносії університету довелось зменшити кошториси розвитку підрозділів. Але в 2015 році університет зміг зберегти переважну більшість наукових шкіл, не втратити кадровий склад, і функціонував стабільно. Ректор також відзначив покращення в системі громадського харчування, роботі університетських баз відпочинку, налагодження системи відеонагляду, відзначив роль профспілок університету у вирішенні складних загальнодержавних соціальних проблем.

Голова профкому співробітників В.І.Молчанов подякував працівникам університету за постійну підтримку ініціатив профкому,  зокрема із захисту прав та інтересів освітян на численних акціях протесту, що були проведені у 2015 році. У своїй доповіді він навів кількісні показники діяльності профспілкової організації співробітників, яка дозволила надавати працівникам-членам профспілки матеріальну допомогу, компенсацію на оздоровлення на університетських базах, дитячі новорічні подарунки та запрошення на культурні події,  повну компенсацію відвідування басейну та інше. В.І.Молчанов також запропонував низку заходів, що  мають допомогти у вирішенні житлових проблем іногороднім молодим працівникам університету.

Голова профкому студентів А.Ю.Гаврушкевич доповів про заходи для збереження соціального та стипендіального забезпечення студентства, які студентська профспілка здійснила за звітний період на загальнодержавному рівні.

Делегати одностайно проголосували за постанову про затвердження звітів ректора та голови профкому, а також про задовільну оцінку роботи ректора університету за звітний період.

Проект Колективного договору на наступний період від комісії представив заступник голови профкому М.О.Безуглий. Оскільки комісія протягом трьох місяців опрацювала всі пропозиції підрозділів до тексту договору та додатків, а додаткових пропозицій від делегатів конференції не було, проект був взятий за основу і підтриманий одноголосно в цілому.

Насамкінець делегати конференції підтримали нову редакцію Правил внутрішнього розпорядку НТУУ "КПІ", зміни до Статуту університету, а також затвердили персональний склад комісій з трудових спорів, комісії з житлово-побутових питань та комісії з питань етики та академічної чесності.

За інф. профкому співробітників НТУУ "КПІ"
На фото: Зліва направо голова профкому студентів А.Ю.Гаврушкевич, голова Студентської ради Д.В. Афанасьєв, перший проректор Ю.І.Якименко, ректор М.З.Згуровський, голова профкому співробітників В.І. Молчанов