Форум «РЕЧВ: скорочення обсягів стічних вод та їх очищення»

Актуальність потреби в очищенні та скороченні обсягів стічних вод в Україні сьогодні вже ні в кого не викликає сумніву. З метою ще раз обговорити цю проблему та шляхи її вирішення за допомогою залучення якомого більшої кількості зацікавлених сторін, 29 березня 2016 року у залі Адміністративної Ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ») відбувся черговий форум, присвячений популяризації та поширенню концепції ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): СКОРОЧЕННЯ ОБСЯГІВ СТІЧНИХ ВОД ТА ЇХ ОЧИЩЕННЯ». Форум є четвертим з серії шести тематичних форумів, які стосуються актуальних питань сталого споживання та виробництва.

Захід проводився в рамках міжнародної програми «Екологізація економіки країн Східного партнерства Європейського союзу» EaP GREEN та її демонстраційного компоненту «Ресурсоефективне та чисте виробництво», який виконується Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО).

До обговорення питань поводження зі стічними водами долучилися понад 50 осіб, зокрема представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів України, бізнес-асоціацій, промислових і науково-виробничих підприємств, установ водопровідно-каналізаційного господарства, громадських організацій, діючих в Україні міжнародних екологічних проектів та програм, освітніх установ.
В обговоренні, що слідувало за доповідями, активно приймали участь представники малих та середніх підприємств, які є безпосередніми водокористувачами. Виробники молочних продуктів, випічки, пива, заморожених напівфабрикатів, представники машинобудівної та металургійної галузей промисловості висловили занепокоєність ситуацією з поводженням зі стічними водами на підприємствах України та підкреслили, що готові до впровадження сучасних систем очищення промислових стоків при створенні сприятливих економічних умов для цього. Підприємці також наголосили на необхідності внесення змін в законодавчі бази з метою стимулювання дотримання нормативів.

Учасники форуму відзначили потребу у подібних заходах для обміну думками, пропозиціями та корисними контактами.

[29.03.2016] Форум «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): скорочення обсягів стічних вод та їх очищення»

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва запрошує взяти участь у форумі «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): скорочення обсягів стічних вод та їх очищення». Захід відбудеться в рамках Демонстраційного компоненту програми ЮНІДО «Екологізація економік країн східного партнерства ЄС»(EaP GREEN).

Дата проведення: 29 березня 2016 року
Місце проведення: м.Київ, пр-т. Перемоги 37, корпус 6,
НТУУ «КПІ», зала Адміністративної Ради
Початок о 12:30

Форум «Ресурсоефективне та чисте виробництво (РЕЧВ): скорочення обсягів стічних вод та їх очищення» організований для можливості обговорення актуальних питань, обміну думками та досвідом між представниками різних зацікавлених сторін: міжнародних організацій, міністерств, державних установ, малого та середнього бізнесу, громадських організацій, наукових кіл з метою пошуку найбільш ефективних шляхів та можливостей щодо способів зменшення кількості обсягів промислових стоків та їх очищення.

Дискусія Форуму також стосуватиметься популяризації методики ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) для малих та середніх підприємств шляхом презентації публікації «Підходи та практики ресурсоефективного виробництва. Посібник для успішного бізнесу» (http://recpc.kpi.ua/images/materials/Primer%20ukr.pdf)

Якщо у Вас є конструктивні ідеї за проблематикою Форуму запрошуємо Вас до участі у заході.
За детальнішою інформацією та для обов`язкової реєстрації (до 25.03.2016р.) звертайтесь за телефоном (066) 720-91-80 або на електронною поштою: romanova_ko@ukr.net.
Контактна особа: Катерина Романова, експерт з інформаційного поширення РЕЧВ в Україні.

Долучення Розмір
ПРОГРАМА (проект) 563.11 КБ