У суботу 14 листопада в Центрі подій "Nivki-hall", що на проспекті Перемоги, 84, відбувся Форум "Успішний 11-класник" – масштабна освітня подія, яка зібрала експертів із підготовки до ЗНО, представників найкращих ВНЗ та менеджерів з персоналу провідних компаній України. Мета зібрання – надати кожному абітурієнту, який візьме участь у Форумі, якомога більше інформації про можливості вступу до омріяного університету та побудови успішної кар'єри.

Участь у Форумі взяв і НТУУ “КПІ”. Біля банеру КПІ представники нашого університету ділилися з відвідувачами роздатковим матеріалом, спілкувалися з майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками та докладно відповідали на їхні запитання щодо спеціальностей, оснащення аудиторій та лабораторій, застосування новітніх технологій навчання з використанням комп'ютерних мереж, умов вступу до університету тощо.

Організатор Форуму, освітня компанія ZNOUA, провела також для школярів та їх батьків тренінги і майстер-клас, які допомагають виявити схильність абітурієнтів до тієї чи іншої професії.

На фото: Біля стенду НТУУ КПІ на Форумі- Успішний 11-класник

Дата події