Кубок ректора НТУУ "КПІ" з шахів "Осінь–2015"

28–29 жовтня на базі НТУУ "КПІ"  відбувся  Міжуніверситетський  шаховий турнір "Кубок ректора НТУУ "КПІ". Осінь–2015". У його рамках було проведено 2 турніри:

– OPEN-турнір, в якому брали участь 39 шахістів;

– турнір "А" (безрозрядний), в якому першість виборювали 22 гравці.

Усього для участі у змаганнях зареєструвалось  більше 60 гравців, які представляли не лише НТУУ "КПІ", але й вісім київських та один дніпропетровський виші, а також Національну академію наук України.

Запекла боротьба точилася на дошках до останнього туру. Особливо це було помітно в OPEN-турнірі, де грали шахісти високої кваліфікації (13 кандидатів у майстри спорту та 26 першорозрядників).

Після завершального 9-го туру місця розподілились таким  чином.

  • OPEN-турнір: 1-ше місце – Олексій Хріновський (КНЕУ); 2-ге  місце – Максим Казаков (КНУ ім. Т.Г. Шевченка); 3-тє місце – Гліб Буфін (НТУУ "КПІ").
  • OPEN-турнір серед дівчат: 1-ше місце – Валентина Тушинська (НУДПСУ); 2-ге місце – Анжеліка Валькова (НТУУ "КПІ"); 3-тє місце – Софія Морська (НУДПСУ).
  • Турнір "А": 1-ше місце – Василь Котяй (НТУУ "КПІ"); 2-ге місце – Михайло Липський (НТУУ "КПІ"); 3-тє місце – Максим Чухно (НТУУ "КПІ").

Чемпіон OPEN-турніру був нагороджений Кубком ректора НТУУ "КПІ". Решта призерів отримали медалі та спонсорські подарунки.

"Родзинкою" в пам'яті гравців залишаться професійні фотографії, іменні бейджики та смачна кава з печивом від організаторів турніру, що стало приємною несподіванкою. Варто додати також, що найкращі шахісти OPEN-турніру грали на електронних годинниках, що додавало додаткового комфорту та престижності змагання.

У церемонії закриття турніру взяли участь почесний президент Федерації шахів України Леонід Боданкін та проректор НТУУ "КПІ" Петро Киричок. Поважні гості поздоровили переможців і висловили свої враження про турнір.

Владислав Злочевський, начальник відділу організаційно-виховної роботи ДНВР НТУУ "КПІ"