Двісті десять кращих столичних студентів, з них двадцять сім представників Київської політехніки, 22 жовтня отримали з рук голови КМДА В.Кличка свідоцтва про нагородження персональними стипендіями та преміями Київського міського голови. Мер зазначив, що студентство завжди було і залишається рушійною силою змін у країні.

"Я вдячний кожному із вас, хто бере активну участь у житті міста і країни, ставить перед собою мету і наполегливо йде до її реалізації, – наголосив Віталій Кличко під час спілкування зі студентами. – Це невеликі кошти, однак це – мотивація для студентів продовжувати наполегливо вчитися, демонструвати найкращі результати, ставити перед собою завдання і перемагати". Також він запросив молодих людей – небайдужих, активних, цілеспрямованих та готових брати на себе відповідальність – долучатися до команди однодумців і разом втілювати зміни.

Серед нагороджених – Катерина Чернуха (ІЕЕ), Віктор Витвицький (ІХФ), Наталія Малащук (ІХФ), Володимир Воробій (ВПІ), Катерина Гребченко (ВПІ), Євгенія Саніна (ІФФ), Олександр Комендант (ІХФ), Дмитро Рубіженко (ІХФ), Тетяна Потильчак (ІХФ), Марина Гавриш (ПБФ), Микола Соколенко (ПБФ), Леся Руденко (ФБТ), Марина Бодак (ФММ), Наталія Котова (ФММ) та ін.

Інф. відділу стипендіального забезпечення

Дата події