6 жовтня 2015 року НТУУ «КПІ» відвідала делегація Корейського інституту науки та технологій (Korea Institute of Science and Technology - КІSТ, Республіка Корея).

Корейську делегацію представляли керівник підрозділу з академічних питань Хйун Хва Ли і співробітник Міжнародної академії з досліджень та розвитку Корейського інституту науки та технологій Ханла Парк. Від НТУУ «КПІ» у зустрічі взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи П. О. Киричок, начальник відділу академічної мобільності студентів Т. С. Кучинська.

Корейський інститут науки і технологій був заснований у 1965 році. За роки існування КІSТ перетворився в глобальний центр досліджень. Його науковці і викладачі проводять дослідження в співробітництві з академічними закладами і промисловими компаніями багатьох країн світу.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо співпраці між двома вишами. Вона, до речі, триває вже не один рік. Понад те, з 2011 року в НТУУ «КПІ» діє Українсько-Корейський навчальний центр інформаційних технологій.

За період з 2008 року 12 студентів та аспірантів КПІ взяли участь у програмі подвійного диплому і отримали український і корейський дипломи. На зустрічі було погоджено рішення збільшити кількість стипендій для студентів нашого університету-учасників цієї програми. Заплановано також розширення спектру наукової співпраці шляхом організації спільних конференцій та візитів дослідників і викладачів.

У залі засідань Адміністративної ради також відбулася презентація Корейського інституту науки та технологій для студентів та аспірантів НТУУ «КПІ» щодо можливості навчання за програмою подвійного диплому. Насамкінець гості відповіли на запитання присутніх.

[06.10.2015 / 14.15] Презентація програм подвійного диплому НТУУ "КПІ" із Корейським інститутом науки та технологій

6 жовтня 2015 року, о 14.15 в Залі Адміністративної Ради (6 корпус) відбудеться презентація програм подвійного диплому НТУУ "КПІ" із Корейським інститутом науки та технологій (Південна Корея) для студентів та аспірантів нашого університету.

Для участі потрібна реєстрація

Дата події