Візит делегації компанії «Боїнг» (додано відео)

29 липня з візитом до Київської політехніки завітали представники компанії «Боїнг» та компанії «Прогресстех-Україна». Компанію «Боїнг» (США) представляли Джон Трейсі – головний технічний директор, Майк Деланей – віце-президент, Тод Зарфос – віце-президент, а також Сергій Кравченко – президент російського представництва компанії «Боїнг». Компанію «Прогресстех-Україна» – В.А.Кульчицький – директор з розвитку бізнесу, голова ради директорів групи компанії «Прогресстех» та ін. Делегацію зустрічали М.З. Згуровський – ректор НТУУ «КПІ», С.І.Сидоренко – проректор з міжнародних зв’язків, М.І.Бобир – директор ММІ та ін.

Гості відвідали Науково-технічну бібліотеку, де оглянули Маятник Фуко та експозицію «Видатні українці»; здійснили прогулянку Алеєю слави, де дізналися про життя та здобутки видатних науковців і конструкторів, діяльність яких була пов’язана з КПІ; з цікавістю оглянули експозицію Державного політехнічного музею, де дізналися про історію та сьогодення університету; детально ознайомилися з експонатами Відділу авіації та космонавтики ім. І.І.Сікорського. Ректор НТУУ «КПІ» академік М.З.Згуровський поінформував гостей про здобутки університету та останні наукові досягнення політехніків.

Гості також відвідали ММІ, зокрема кафедру динаміки і міцності машин та опору матеріалів: Спільний навчально-науковий центр КПІ та компанії «Прогресстех-Україна», аудиторію видатних конструкторів-механіків та ін.
У залі Вченої ради гості поділилися враженнями від візиту та планами на майбутню співпрацю. Зокрема, Джон Трейсі відзначив особливість, на його думку, надання освіти в КПІ, де поєднується повага до досягнень минулого та націленість студентів на майбутнє. Такий же підхід сповідується і в компанії «Боїнг», де в кімнаті ради директорів висять портрети засновників компанії і нинішні керівники наче вивіряють свої дії з досягненнями попередників. Він вважає співпрацю з НТУУ «КПІ» гарним партнерством, спрямованим на освоєння неба та космосу.

На завершення відбувся обмін подарунками та покладання квітів до пам’ятника С.П.Тимошенку.