16 квітня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу Х Міжнародна науково-технічна конференція «Гіротехнології, навігація, керування рухом і конструювання авіаційно-космічної техніки».

Організатором конференції виступив факультет авіаційних і космічних систем НТУУ «КПІ».

У конференції беруть участь вчені, дослідники, аспіранти і студенти факультету авіаційних і космічних систем, приладобудівного та інших факультетів НТУУ «КПІ», колеги з інших організацій – Інституту кібернетики ім. В. М. Глушкова НАНУ, ДП «Оризон-Навігація», Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Інституту космічних досліджень НАНУ і ДКАУ, ДУ «Держгідрографія», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, ФДУ «Одеський район Держгідрографії» тощо, а також гості із Варшавського університету технологій.

Учасники конференції отримали змогу заслухати та обговорити 7 доповідей, представлених на пленарне засідання, 18 доповідей в рамках секції «Авіація та космонавтика», 42 доповіді на засіданнях секції «Прилади і системи навігації і керування» та 23 доповіді в секції «Інформаційні технології».

Конференція працюватиме 2 дні.

Дата події