Ви є тут

Київські політехніки – українським військовим


2014.12.26 Київські політехніки – українським військовим

26 грудня біля міжконфесійного університетського Храму Святителя Миколи Чудотворця відбулася офіційна передача українським військовим автомобіля - позашляховика «Chevrolet», який дообладнали студенти НТУУ «КПІ».

За словами проректора КПІ Петра Киричка, кошти на метал та інші матеріали для удосконалення машини студенти зібрали самі. Так само власноруч виконували й зварювальні роботи. У результаті бійці, які невдовзі відбудуть до зони АТО, отримали автомобіль з обшитим сталевими листами кузовом, гніздом для встановлення кулемета та захищеними лавами для особового складу.

Як повідомив виконувач обов’язків заступника начальника Центрального управління військової служби правопорядку полковник Андрій Власенко, це вже не перший досвід співпраці військовиків з КПІ і, напевно, не останній: на черзі робота щодо дообладнання і ремонту ще однієї бойової машини для однієї з частин військової служби правопорядку та інше.

Після освячення позашляховика бійці та їх командири сфотографувалися разом зі студентами і співробітниками університету.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій