У суботу 13 грудня 2014 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» відбувся «День абітурієнта».

Участь у ньому взяли старшокласники ста двадцяти п’яти київських шкіл, усіх технічних ліцеїв столиці, випускники минулих років та батьки абітурієнтів. Отож у Великій фізичній аудиторії корпусу №1, з якої розпочалися заходи, ніде було яблуку впасти – молоді люди, які прагнуть долучитися до сім’ї київських політехніків, сиділи і стояли де тільки можна. Загальні збори відкрив перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Юрій Якименко. Він привітав абітурієнтів та їх батьків, коротко розповів про НТУУ «КПІ», його традиції, зв’язки з підприємствами та про вимоги, яким мають відповідати майбутні студенти КПІ. Голова Студентської ради університету Дмитро Афанасьєв ознайомив учасників зборів зі студентськими організаціями та можливостями для саморозвитку, які надає КПІ. Докладну ж інформацію про Правила прийому до НТУУ «КПІ» у 2015 році, факультети і напрями підготовки, умови вступу на конкретні напрями навчання дав абітурієнтам заступник голови Приймальної комісії НТУУ «КПІ» Валерій Можаровський.

Після загальних зборів їх учасники могли поспілкуватися з представниками факультетів та інститутів НТУУ «КПІ» і з перших вуст дізнатися про напрями навчання і спеціальності біля профорієнтаційних стендів. По тому для тих, хто хотів дізнатися про факультети та інститути детальніше, були влаштовані відповідні заходи безпосередньо в підрозділах університету.

Абітурієнти отримали також довідники для вступників до НТУУ «КПІ» та пам’ятки, в яких було викладено основні положення прийому до університету в 2015 році, перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО, що мають подавати вступники до Приймальної комісії, із зазначенням мінімальної кількості балів, необхідних для допуску до участі у конкурсі або зарахування на навчання поза конкурсом, календарний план етапів вступної кампанії 2015 року та інше.

День Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІДень Абітурієнта в КПІ

[13.12.14] День абітурієнта в НТУУ «КПІ»

13 грудня 2014 року у Великій фізичній аудиторії першого корпусу (1-й поверх) відбудеться День абітурієнта» в НТУУ «КПІ». Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків.

План проведення «Дня абітурієнта»:

  • з 10.30 – реєстрація учасників;
  • 11.00 – 12.00 – загальні збори (інформація щодо Правил прийому до НТУУ «КПІ» у 2015 році, презентація факультетів/інститутів);
  • 12.00 – 13.00 – інформація про навчальні підрозділи біля профорієнтаційних стендів;
  • Дні відкритих дверей факультетів/інститутів під час проведення «Дня абітурієнта» з 13.00 до 15.00.
Дата події