Чергове засідання профспілкового комітету співробітників НТУУ "КПІ" відбулося 23 жовтня 2014 р. Були розглянуті питання: про особливості поточного моменту; про підсумки оздоровчого сезону; про хід звітно-виборної профспілкової кампанії в підрозділах університету; про розподіл коштів, зібраних профбюро для допомоги співробітникам НТУУ "КПІ", які призвані до лав ЗС України, та ін.

Заступник голови профкому М.О.Безуглий поінформував про результати заходів різних рівнів, що не допустили прийняття Кабміном дискримінаційного проекту закону "Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної ситуації в Україні". Також було доведено інформацію щодо організації навчального процесу в зимовий період: канікули студентів заплановано з 05 січня по 01 лютого 2015 р.; другий навчальний семестр розпочнеться з 02.02.2015 р., і протягом лютого заняття відбуватимуться за розкладом дистанційного навчання; з 02 березня 2015 р. планується повернутися до розкладу аудиторного навантаження; засідання ДЕК відбуватимуться за графіком навчального процесу протягом січня – лютого 2015 р.; для науково-педагогічних працівників у листопаді – грудні будуть організовані підготовчі курси та тренінги для отримання необхідних навичок роботи в системі КАМПУС; за грудень 2014 р. – січень 2015 р. всі науково-педагогічні працівники зобов'язані наповнити електронний кампус інформаційними ресурсами з навчальних дисциплін, передбачених навчальними планами на 2014/2015 н.р.; працівники інших категорій працюватимуть у звичному режимі, проте залежно від умов праці їм може бути встановлений гнучкий графік при забезпеченні стовідсоткового виконання службових обов'язків.

Про підсумки оздоровчого сезону розповів заступник голови профкому О.І.Шейко. Про хід профспілкової звітно-виборної кампанії в підрозділах університету поінформував заступник голови профкому співробітників В.О.Корсаков.

О.І.Шейко довів рішення, яке було прийняте на розширеному засіданні президії профкому за участю голів профспілкових бюро підрозділів, працівників яких призвали до ЗС України, про розподіл коштів, зібраних профкомом для цих працівників або членів їх сімей: родині загиблого в зоні АТО м.н.с. НДІ прикладної електроніки ФЕЛ А.В. Єременкf – 15 тис. грн; О.В. Кондратюку – навчальному майстру кафедри біотехніки та інженерії ФБТ – 10 тис. грн;  Д.В.Багінському – інженеру 2 кат. НДІ інформаційних процесів ФІОТ – 10 тис. грн; Л.В.Крамаренку – провідному інженеру кафедри інженерної екології  ІЕЕ – 4 тис. грн; М.Ю.Мініну – асистенту кафедри приладів і систем керування літальними апаратами ФАКС – 7 тис. грн; С.В.Любицькому – ст. викладачу кафедри автоматизації теплоенергетичних процесів ТЕФ – 10 тис. грн; Є.В.Колунаєву – інженеру кафедри інженерної екології ІЕЕ – 7 тис. грн; В.М.Сокуренку – доценту кафедри оптичних та оптико-електронних приладів ПБФ – 7 тис. грн; С.І.Савченку – автомийнику АТП – 7 тис. грн; П.В.Швидкому – слюсарю-сантехніку ВГМ ВЕК – 3 тис. грн.

Також було розглянуто звернення ЦК ППОіН України щодо запровадження разового благодійного внеску на відновлення приміщення апарату профспілки. Підтримавши в цілому питання необхідності відновлення матеріально-технічної бази галузевої профспілки, профком НТУУ "КПІ" просить ЦК надати обґрунтування необхідності запропонованого внеску в зазначеному розмірі та ініціює широке обговорення шляхів відновлення приміщення керівних органів всеукраїнської профспілки на найближчому  пленумі.

З нагоди Дня працівників освіти і науки профспілкових активістів НТУУ "КПІ" було відзначено почесними грамотами ЦК профспілки працівників освіти і науки України і Київської міської організації ППОіН України (докладніше – на сайті профкому).

Інф. профкому співробітників