Цього літа в ОК "Маяк" на трьох змінах через КПІ відпочило 217 співробітників, 64 члени їх родин та 77 дітей і онуків. Через санаторій-профілакторій оздоровилося: співробітників – 112, членів родин – 52, дітей – 38. Стороннім особам було реалізовано за повну вартість 217 путівок. Загальне заповнення бази з урахуванням студентів склало 65%. Вартість путівок через університет становила 2700 грн, через санаторій-профілакторій – 2202 грн.

У СОТ "Політехнік" відпочило 12 співробітників, 8 членів родин та 9 дітей. Вартість путівки – 2400 грн на 14 днів. Профспілкова компенсація становила 700 грн. Стороннім реалізовано 36 путівок. Сезонне заповнення склало 15%, але серед співробітників і сторонніх осіб табір став дуже популярним як база відпочинку вихідного дня. На сьогодні, завдяки зусиллям директора І.П.Кучерявого, база заробила близько 90 тис. гривень, і до кінця року є замовлення приблизно на 70 тис. грн.

У СВСТ "Сосновий" за три зміни відпочило 67 співробітників, 23 члени родин та 28 дітей. Вартість путівки складала 2600 грн, а профспілкова компенсація – 900 грн. Стороннім було продано 37 путівок. Заповнення – 61%.

За 9 місяців цього року співробітникам КПІ було надано 156 санаторних путівок, з них 15 – для дорослого і дитини. На четвертий квартал додатково отримано ще 12 путівок. Улітку 2014 р. 57 дітей співробітників оздоровилися в дитячих оздоровчих таборах "Карпатські зорі" (Івано-Франківська обл.), "Дружний" (Ірпінь) та "Сонячний берег" (Одеська обл.), 20 дітей на запрошення профспілки Варшавської політехніки безкоштовно відпочили в Польщі.

Профспілковий комітет на підставі постійного моніторингу та численних звернень громадськості вважає, що при підготовці до наступного оздоровчого сезону варто облаштувати спортивний і дитячий майданчики та вихід до пляжу в СВСТ "Сосновий"; відновити спортивні майданчики, розширити дитячий майданчик, відремонтувати приміщення адміністративного корпусу та їдальні, продовжити роботи з укріплення берега й облаштування озера в СОТ "Політехнік"; в ОК "Маяк" вжити заходів щодо ремонту свердловини і електромережі, передбачити наявність запасних електродвигунів та поетапно відремонтувати сантехніку в кімнатах, оновити штори, замінити постільну білизну, встановити в кінозалі кондиціонер, а в холі – телевізор. Особливу увагу в ОК "Маяк" треба звернути на проведення ремонту приміщення їдальні та її комунікацій, придбати нове обладнання, відремонтувати вентиляцію, оновити столи та стільці.

Тож будемо сподіватися, що наступного літа політехніки зможуть відпочивати комфортніше і, можливо, дешевше.

Інф. профкому співробітників

Дата події