Міжнародна науково-практична та навчально-методична конференція «Сталий енергетичний розвиток: сучасні тенденції, технології та рішення»

24 вересня в НТУУ «КПІ» відбулася Міжнародна науково-практична та навчально-методична конференція «Сталий енергетичний розвиток: сучасні тенденції, технології та рішення».

Її організаторами виступили Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Університетський коледж Телемарк (Норвегія), проект «Українсько-норвезьке співробітництво у вищої освіті для сталого енергетичного розвитку CPEA-2010 10050», Національна академія наук України, Інститут електродинаміки Національної академії наук України, Науковий парк «Київська політехніка».

Участь у конференції взяли представники закордонних і українських вишів, НАН України та академічних профільних дослідницьких установ, промисловості та бізнесу тощо. Увага науковців і працівників галузі до конференції пояснюється тим, що парадигма сталого розвитку є нині надзвичайно актуальною, адже її впровадження може сприяти підвищенню енергетичної безпеки країни, дозволить забезпечити ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів, знизити енергоємність національного виробництва та підвищити конкурентоспроможність країни на світових ринках. Відтак метою конференції було обговорення сучасних тенденцій, технологій та рішень у сфері сталого енергетичного розвитку і найнагальніших завдань модернізації вищої освіти в контексті Болонського процесу задля підготовки фахівців для роботи в енергетичній галузі.

Після привітань і пленарного засідання, що відкрилося доповіддю директора Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» професора Сергія Денисюка «Сталий розвиток енергетики України – пріоритет ХХІ століття», яка задала загальний тон подальшій роботі конференції, учасники працювали по двох секціях – «Електротехнічні технології» та «Теплотехнічні технології».

Конференцію проведено за підтримки Міністерства освіти та науки України і Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

[24.09.2014] Міжнародна науково-практична та навчально-методична конференція «Сталий енергетичний розвиток: сучасні тенденції, технології та рішення"

До участі у Міжнародній науково-практичній та навчально-методичній конференції «Сталий енергетичний розвиток: сучасні тенденції, технології та рішення" запрошують

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Університетський коледж Телемарк (Норвегія), проект «Українсько-норвезьке співробітництво у вищої освіті для сталого енергетичного розвитку CPEA-2010 10050», Національна академія наук України, Інститут електродинаміки Національної академії наук України та Науковий парк «Київська політехніка».

Конференція відбудеться 24 вересня 2014 р.

Останній термін перерахування організаційного внеску - 17 вересня.