21–22 жовтня в НТУУ "КПІ" пройшов V Науково-практичний семінар з міжнародною участю "Економічна безпека держави і науково-технологічні аспекти її забезпечення" ("Недінські читання").

Уже 5-й рік ТЕФ та ФММ проводять спільний семінар, присвячений світлій пам'яті І.В. Недіна – фахівця з управління станом довкілля й комп''ютерних технологій, професора КПІ. Ігор Валентинович був людиною, яка органічно поєднувала в собі високі вимоги до теоретичного знання і практичної цінності, затребуваності знань. Його оригінальний, дещо технологічний погляд на господарські процеси був легко впізнаваний.

Учасники конференції – його учні, колеги, друзі, однодумці – розглядали проблеми економічної безпеки – від теорії та методології дослідження до практичних аспектів її реалізації.

Із вітальним словом виступив декан ТЕФ проф. Є.М.Письменний. Він зазначив, що в сучасному світі надзвичайно важливими є питання забезпечення економічної безпеки держави і створення необхідних передумов для досягнення високого рівня усіх її складових. Учасників семінару привітали також чл.-кор. НАН України, професор, голова комісії з питань реформування Міністерства економіки України В.І.Мунтіян, радник дирекції Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, професор, заслужений економіст України А.І.Сухоруков, професор Інституту енергетики Ризького технічного університету А.Ю.Махнітко,  керівник програми СНТ, доцент НТУУ "КПІ" М.З.Абдулін.

Сприяння проведенню конференції надало Науково-виробниче об''єднання "Струменево-нишова технологія". Матеріали семінару надруковано в колективній монографії "Економічна безпека держави: міждисциплінарний підхід".

І.В.Сегеда, заступник декана ТЕФ

Дата події