20 червня директор Українсько-Японського центру НТУУ «КПІ» Осаму Мідзутані передав у дар Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» обладнання для проведення енергоаудиту для його використання в наукових дослідженнях і навчальному процесі.

«Сьогодні ми передаємо КПІ обладнання, робота якого була продемонстрована учасникам семінару, що проводився в КПІ з 12 по 14 червня. Ми радилися з японськими експертами, кому саме з учасників цього семінару його передати, і одностайно вирішили, що цю апаратуру слід віддати Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ», – наголосив директор Українсько-Японського центру НТУУ «КПІ» Осаму Мідзутані. – З його першим директором Артуром Праховником ми багато співпрацювали, спільно проводили кілька семінарів для фахівців галузі й сьогодні я впевнений, що саме тут воно буде найбільш корисним для підготовки фахівців для енергетичної галузі України».

Загальна вартість обладнання, яке отримали студенти, викладачі і дослідники Інституту енергозбереження та енергоменеджменту, становить 909 000 японських ієн (майже 73 тисячі гривень). Це, власне, цілий апаратурний комплекс для проведення робіт з енергоаудиту, до складу якого входять реєстратор даних, інфрачервоний тепловізор, аналізатор відпрацьованого газу, мультифункціональний люксометр-термометр-гігрометр-анемометр, датчики тиску та температури і таке інше.

«Ми дуже вдячні нашим японським друзям за цей дар. Ми завжди підтримуватимемо традиції співробітництва з провідними країнами, організаціями і компаніями в галузі енергозбереження, закладені засновником нашого інституту Артуром Веніаміновичем Праховником. Він дуже цінував цю співпрацю, цінуємо її і ми, – наголосив директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» Сергій Денисюк. – Тож нові знання та навички, які ми отримали під час нашого останнього спільного заходу, будуть обов’язково передані студентам, представникам промисловості і органів влади, які навчатимуться і проходитимуть підготовку в нашому інституті».

Насамкінець проректор НТУУ «КПІ» з міжнародного співробітництва Сергій Сидоренко вручив директору Українсько-Японського Центру Осаму Мідзутані лист-подяку ректора НТУУ «КПІ» Михайла Згуровського та попросив його передати слова поваги і вдячності Надзвичайному і Повноважному Послу Японії в Україні Тоічі Саката за його увагу до нашого університету і активну діяльність у справі налагодження співпраці між українськими і японськими освітянами і науковцями.

Дата події