31 травня у залі Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулася урочиста церемонія нагородження відзнаками кращих випускників-магістрантів 110-го ювілейного випуску університету.

«Цього року НТУУ «КПІ» випускає 1453 магістрів, причому 508 є відмінниками навчання і мають отримати дипломи з відзнакою, – наголосив у своєму вітальному слові проректор університету з науково-педагогічної роботи Геннадій Варламов. – Серед них 76 іменних стипендіатів та стипендіатів Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України і ректора НТУУ «КПІ», 42 переможці міжнародних і всеукраїнських студентських конкурсів наукових робіт і олімпіад, 98 призерів і переможців змагань з різних видів спорту. 26 цьогорічних випускників пройшли навчання за програмами подвійного диплому, 7 навчалися за кордоном за програмами обміну і стажування. Тож усі магістранти, які зібралися в цьому залі, впродовж усіх шести років свого навчання в НТУУ «КПІ» не лише наполегливо вчилися, але й брали активну участь у науковій роботі, громадському житті, спорті та культурних заходах. І саме завдяки нашим випускникам КПІ вже кілька років поспіль утримує першість серед українських ВНЗ, що засвідчують авторитетні українські та міжнародні рейтинги».

Старших товаришів, які нвдовзі покинуть стіни рідного університету, тепло привітав також заступник голови Студентської ради університету Євген Бульда.

Для нагородження Подяками університету і вручення подарунків магістрантів запрошували декани і директори їх факультетів та інститутів, які не лише називали прізвище випускника, але й коротко розповідали про його здобутки за роки навчання в КПІ. Відзнаки вручав проректор Геннадій Варламов.

Урочиста церемонія закінчилася концертом творчих колективів Центру культури і мистецтв НТУУ «КПІ». Своїх товаришів прийшли привітати виступами учасники Хорової капели НТУУ «КПІ», гумористичної студії «Мамахохотала», тріо «Счастливый случай» і вокального ансамблю «Сьоме почуття».

Дата події