VІ Міжнародна антарктична конференція

15 травня в Науково-технічній бібліотеці НТУУ «КПІ» розпочала роботу VІ Міжнародна антарктична конференція «Інтернаціоналізація досліджень в Антарктиці – шлях до духовної єдності людства». Конференцію присвячено 150-річчю від дня народження академіка В. І. Вернадського - першого президента Української академії наук.

Організаторами конференції виступили Національний антарктичний науковий центр та Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України.

Конференція розпочалася з пленарного засідання, яке відкрили ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський та віце-президент НАН України Антон Наумовець, та проводитиметься за такими секціями: «Науки про життя» (біологічні, медико-фізіологічні дослідження та інші суміжні дисципліни); «Науки про Землю» (геолого-геофізичні, геоекологічні дослідження та інші суміжні дисципліни); «Фізичні науки» (гідрометеорологічні, океанографічні, геокосмічні дослідження та інші суміжні дисципліни); «Нові технології та обладнання» (автоматизовані системи керування, геоінформаційні технології та телекомунікаційні системи); «Медико-фізіологічні дослідження». Взагалі ж, у рамках роботи конференції заплановано проведення пленарних, секційних засідань та стендових доповідей.