Ви є тут

Спільна конференція фірми «Сіменс Україна» і ФЕА


2013.01.10 Спільна конференція фірми «Сіменс Україна» і ФЕА

10 січня в НТУУ ”КПІ” пройшла спільна конференція фірми «Сіменс Україна» і факультету електроенерготехніки та автоматики університету.

У конференції взяли участь представники фірми «Сіменс Україна» – директор департаменту «Співробітництво з університетами» Володимир Рябенький, начальник відділу «Автоматизація та керування електромереж» Олег Храпатий, фахівець зі збуту відділу «Техніка середньої напруги» Павло Медвєдєв та фахівець зі збуту відділу «Техніка низької напруги» Павло Бакулін, директор проекту сприяння економічному розвитку та зайнятості в Україні GIZ-бюро Німеччини у м.Києві Антон Вірт, викладачі, дослідники, аспіранти і здобувачі НТУУ «КПІ».

Представники «Сіменс Україна» виступили з доповідями на тему «Smart Metering для енергомереж. Технології «розумного обліку» от Siemens»; «Розподіл енергії по вторинному рівню 6-24 кВ. Що пропонує Siemens?»; «Розподіл енергії до 1000 В для побутових і промислових споживачів. Що пропонує Siemens?» та «Electromechanical energy conversion in global energy saving problem. Оцінка ризику виникнення аварійної ситуації в підсистемі ЕЕС при відмовах електрообладнання в умовах нечіткої інформації». Після виступів доповідачі відповіли на запитання аудиторії.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій