Ви є тут

Конференції студентських профспілкових організацій НТУУ "КПІ" 2012Первинна профспілкова організація студентів

15 листопада 2012 р. в залі засідань Вченої ради НТУУ "КПІ" відбулася Звітна конференція первинної профспілкової організації студентів НТУУ "КПІ".

Основні питання порядку денного: звіт про роботу Первинної профспілкової організації студентів НТУУ "КПІ" за період з листопада 2011р. по жовтень 2012р. (доповідач – голова ППОС НТУУ "КПІ" А.Ю. Гаврушкевич), звіт ревізійної комісії профкому студентів НТУУ "КПІ" за період з листопада 2011р. по жовтень 2012 р. (доповідач – голова ревізійної комісії профкому студентів НТУУ "КПІ" Д.Г.Корнієнко); затвердження положення про ППОС НТУУ "КПІ".

Заслухавши та обговоривши звіт про роботу первинної профспілкової організації студентів НТУУ "КПІ" за період з листопада 2011р. по жовтень 2012 р., учасники конференції визнали роботу своєї профорганізації задовільною.

Учасники конференції також проголосували за внесення змін до Положення про ППОС НТУУ "КПІ" з метою приведення його норм у відповідність до положень Статуту Профспілки працівників освіти і науки України.

У засіданні взяв участь ректор НТУУ "КПІ" Михайло Згуровський. У своєму виступі він зосередив увагу на основних питаннях соціального захисту студентів, зокрема будівництві нових гуртожитків, незаконності встановлення на території або у безпосередній близькості до студентських гуртожитків малих архітектурних форм та на деяких інших питаннях.

Виступив перед студентами також голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України (КМОППОіНУ) Олександр Яцунь. У своєму виступі він наголосив, що захист прав студентства є одним із стратегічних напрямів діяльності цієї організації.

"Ми завжди повинні бути в єдності і разом домагатися дотримання прав студентської молоді", – наголосив голова міської організації КМОППОіНУ.

На закінчення виступили депутат Київради Дмитро Андрієвський та заступник голови ППОС НТУУ "КПІ" Марина Мазур. Вони побажали студентам НТУУ "КПІ" успіхів і висловили свої міркування щодо діяльності профспілкового комітету.

Катерина Дрозд, керівник культурно-масового відділу профкому студентів НТУУ “КПІ”

 

 

Самоврядна профспілка студентів

19 листопада в стінах першого корпусу НТУУ "КПІ" у Великій фізичній аудиторії відбулася Конференція Самоврядної профспілки студентів КПІ. Загальна кількість делегатів налічувала 89 студентів.

Після деяких організаційних питань перейшли до порядку денного, який починався зі звіту уже колишнього голови СПС КПІ Віталія Солонухи. Потім перейшли власне до виборів голови СПС. На цей пост балотувалось два кандидати – Олексій Ночовний та Вікторія Каплічна. Вислухавши цікаві передвиборчі програми обох кандидатів, кожен із присутніх міг ставити запитання, що, в принципі, і відбулось. Думки опонентів були настільки схожими, що іноді навіть не доводилося додавати щось своє. Промовці лише підтверджували думки одне одного, адже всі їх дії переслідують одну мету – зробити краще для нас, для студентів. Запитань було багато, тому не дивно, що регламент було трохи порушено, але це не зіпсувало загальних вражень.

Почувши відповіді обох кандидатів, делегати перейшли до виборів. Шляхом таємного голосування студенти обрали головою Самоврядної профспілки студентів Олексія Ночовного, з чим ми його і вітаємо та бажаємо наснаги, успіхів та сил на цій високій посаді.

Потім делегати обрали заступників голови СПС КПІ у такому складі: Сергій Волков (ФЕА), Богдан Легеза (ІЕЕ), Юрій Баліцький (ММІ), Євген Удовенко (ФСП), Олексій Матвійчук (ФММ), Вікторія Каплічна (ВПІ), Олексій Іщенко (ФЕА) та Контрольно-ревізійну комісію у складі: Максим Гусак (ФЕА) – голова, Євген Бульда (ММІ), Олексій Шумиленко (ФММ), Роман Грищук (ММІФ), Євген Кузьменко (ІЕЕ), Євген Юрдига (ФЕА), Олександра Грачова (ТЕФ). Після закінчення офіційної частини делегати конференції стоячи привітали як голову СПС, так і почесного голову Віталія Солонуху. На такій оптимістичній ноті і закінчилася конференція Самоврядної профспілки студентів; Олексія ще раз вітаємо з новою посадою, а профспілці бажаємо розвитку та процвітання.

Віталій Солонуха, почесний голова СПС КПІ

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій