17 квітня 2012 року ректор НТУУ «КПІ» М.З.Згуровський зустрівся з директором Постійного міжнародного секретаріату Мережі університетів Чорноморського регіону (BSUN) професором І.Мамутом. У зустрічі також узяли участь ректор Кримського інженерно-педагогічного університету професором Ф.Якубов та заступник голови Української Ради Миру В.Новохацький.

Професор І.Мамут поінформував ректора НТУУ «КПІ» М.З.Згуровського про результати засідання Виконавчої ради BSUN, яке відбулось наприкінці минулого місяця в Кримському інженерно-педагогічному університеті (м.Сімферополь). Учасники зустрічі обговорили програму чергового Форуму BSUN, що відбудеться в м. Тирані, Албанія, 16-19 травня ц.р. Окрім того, значну увагу вони приділили можливій участі представників BSUN в роботі Всесвітньої конференції, присвяченій питанням сталого розвитку і зеленої економіки, яка проводитиметься під егідою ООН в Ріо-де-Жанейро в червні 2012р.

Відбувся також обмін думками щодо практичної реалізації проекту BSUN зі створення в Криму міжнародного молодіжного поліетнічного центру.