21 квітня пройшла традиційні  весняні змагання НТУУ "КПІ" з легкоатлетичного кросу. У цьому році в парку КПІ зібрались представники 23 факультетів та інститутів нашого університету. Дівчата долали дистанцію у 1000 м, а хлопці бігли  2000 м.

Змагання пройшли у чотирьох забігах серед дівчат. Чемпіонкою другий рік поспіль стала Олена Федорова (ФММ), друге місце посіла Тетяна Копчук (ВІТІ), третє – Анастасія Дрижак (ВПІ).

До останнього забігу за призові місця боролись хлопці. Найшвидшим став представник ІСЗЗІ В.Жукович,  срібним призером – О.Рудченко, ІСЗЗІ, бронзу виборов А.Федченко, ММІФ. За підсумками командної першості серед дівчат переможцем стала команда ВІТІ, другі – представниці ІСЗЗІ,  треті – команда ТЕФ.

Серед хлопців нагороди здобули команди: І місце – ВІТІ, ІІ – ІСЗЗІ,  ІІІ – ТЕФ.

Суддівська бригада, що складалась з викладачів ММІФ, щиро вітає переможців та призерів змагань і закликає молодь виходити на бігові доріжки.