13 вересня 2011 року студенти факультету прикладної математики зустрілися з гостем зі Швеції паном Олівером Поповим (Oliver Popov), професором факультету комп'ютерних наук і систем, директором Центру безпеки кібернетичних систем Стокгольмського університету (Stockholm University – http://www.su.se/english). Метою візиту пана Попова було встановлення зв'язків між Стокгольмським університетом та НТУУ "КПІ" щодо академічних обмінів та спільних наукових досліджень, зокрема з факультетом прикладної математики.

Під час семінару професор Попов зробив презентацію про Стокгольмський університет, в якій розповів про структуру освіти у Швеції, аспекти її інтеграції в Болонський процес і про особливості навчання в Стокгольмському університеті. Мова йшла й про можливості для наших студентів отримати подвійну освіту – в Україні та Швеції. Окрім того, гість розповів про напрямки наукових досліджень у галузі  Інтернет-технологій та комп'ютерної безпеки, а також торкнувся питань щодо конфіденційності інформації в інформаційному суспільстві.

Презентація професора Попова викликала зацікавленість серед учасників семінару. І хоча спілкування відбувалося англійською мовою, це не стало на заваді. Студенти поставили чимало запитань щодо можливості здобуття освіти в Стокгольмському університеті, зокрема студентами нашого факультету.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що у студентів нашого університету є багато можливостей щодо навчання у ВНЗ Європи в рамках програм академічних обмінів, і візит пана Олівера Попова є ще одним цьому підтвердженням.

Костянтин Коваленко, студент ФПМ

Дата події