10 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» підбито підcумки Міжнародної весняної науково-освітньої школи за програмою Європейської ради студентів BEST (Board of European Students of Technolodgy – Рада студентів технічних університетів Європи). Заняття, в яких цього року взяли участь студенти з 18 країн Європи, проходили з 30 квітня по 10 травня. Впродовж одинадцяти днів молоді люди з Австрії, Німеччини, Хорватії, Сербії, Іспанії, Португалії, Італії, Франції, Бельгії, Польщі, Греції, Молдови, Румунії, Туреччини, Росії, Македонії, Литви та Швеції опановували дисципліни Міжнародного навчального курсу для студентів технічних ВНЗ «Catch the Wave» («Лови хвилю»). Питаннями організаційного забезпечення навчання та дозвілля гостей з Європи окрім активістів організації BEST опікувалися профспілкова організація студентів НТУУ "КПІ", факультет авіаційних і космічних систем і факультет електроніки.

Як видно з назви курсу, стосувався він техніки і технологій безпровідного зв’язку. Тож учасники Міжнародної школи прослухали лекції з історії радіо, роботи з апаратурою забезпечення безпровідних технологій зв’язку, основ сучасного цифрового телебачення та радіомовлення тощо та відвідали радіостанцію «Kiss FM». Певна річ, познайомилися гості КПІ і зі столицею України та визначними пам’ятками її історії та культури. А ще – побували на екскурсії в Чернігові.

Як і належить, після закінчення навчання студенти склали іспит, за результатами якого ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський видав кожному з них сертифікат із зазначенням тематики курсу і кількості академічних годин, які зараховуватимуться в навчальних закладах тих країн, звідки вони приїхали, як 1,5 кредита ECTS (European Credit Transfer and Accumulation System – Європейська система переведення та накопичення кредитів).

Дата події