П’ятого квітня НТУУ «КПІ» відвідали керівник департаменту інформаційних технологій компанії «Barclays Capital» в Україні Хардіп Сінгх і директор освітніх програм компанії «EPAM systems» Олександр Орехов.

Під час зустрічі, яку провели заступник проректора з міжнародних зв’язків Б.Циганок, завідувач кафедри автоматики та управління в технічних системах факультету інформатики та обчислювальної техніки С.Теленик і директор з питань інтелектуальної власності Наукового парку «Київська політехніка» Я.Кологривов, були обговорені напрямки можливої співпраці між НТУУ «КПІ» та компаніями гостей і відпрацьовано положення протоколу про наміри щодо такої співпраці.

Довідково. Компанія Barclays Capital є підрозділом інвестиційного банкингу у складі відомого англійського банку Barclays Bank Plc. і має офіси в 23 країнах. IT - центр цієї компанії, який працює в Україні, забезпечує технічну підтримку підрозділам Barclays Capital по всьому світу. Київське представництво розробника аутсорсингового програмного забезпечення EPAM Systems є партнером департаменту інформаційних технологій компанії «Barclays Capital» в Україні.

Дата події