Ви є тут

Орден Дружби В’єтнаму – КПІ та його ректору


2009.09.24 Нагородження НТУУ “КПІ” та його ректора нагородою Соціалістичної Республіки В’єтнам

Урочиста церемонія нагородження НТУУ “КПІ” та його ректора академіка М.З.Згуровського найвищою почесною нагородою Соціалістичної Республіки В’єтнам для іноземних громадян і організацій – Орденом Дружби відбулася 24 вересня в Залі засідань Вченої ради НТУУ “КПІ”.

Ці нагороди від Президента СР В’єтнам вручено НТУУ “КПІ” та його ректору за сприяння в галузі освіти, підготовки кадрів, за розвиток наукових досліджень, активний внесок у поглиблення і зміцнення традиційних дружних стосунків між В’єтнамом та Україною.

Для колективу Київської політехніки це велика честь і визнання зусиль викладачів та науковців нашого університету, які протягом кількох десятиліть готували кваліфіковані кадри для Соціалістичної Республіки В’єтнам, спільно працювали в науковій сфері. Сьогоднішні в’єтнамські студенти, які навчаються в НТУУ “КПІ”, перейняли від попередніх поколінь старанність і наполегливість у навчанні, бажання отримати якісні знання з метою їх використання в майбутній професії для розвитку і процвітання своєї країни. Випускники КПІ у В’єтнамі є успішними людьми, які підтримують співробітництво та дружбу між нашими країнами, за що ми їм щиро вдячні.

У церемонії нагородження взяла участь представницька державна делегація СР В’єтнам на чолі з головою Товариства дружби “В’єтнам – Україна” п. Нгуен Ван Куеном, представники дипломатичного корпусу, зокрема Надзвичайний і Повноважний Посол СРВ в Україні п.Нгуен Ван Тхань, представники урядових структур, зокрема К.С.Самойлик – секретар Комітету з питань науки і освіти ВР України, М.В.Стріха – заступник міністра освіти і науки України, представники громадськості, студенти, ЗМІ.

У вітальному слові п. Нгуен Ван Тхань зазначив: з 1962 р. в КПІ підготовлено понад 400 фахівців для В’єтнаму. Вони зробили помітний внесок у розвиток і процвітання своєї країни. Випускники КПІ завжди з симпатією і вдячністю згадують Україну та Київську політехніку, активно працюють заради зміцнення дружби і співробітництва між нашими країнами.

“Віднині орден СРВ на прапорі НТУУ “КПІ” засвідчуватиме нинішнім і майбутнім поколінням київських політехніків, що наполеглива праця студентів і викладачів, дружні стосунки між народами знаходять високу оцінку і відгук у серцях людей”, – зауважив ректор університету М.З.Згуровський у своєму виступі. Він подякував за високі нагороди та висловив готовність і надалі сприяти діловим дружнім стосункам між Україною та СРВ. М.З.Згуровський зупинився також на спільних наукових проектах, які втілюються нині і стосуються, зокрема, енергоефективних технологій, відновлювальної енергетики, суперсучасної елементної бази для електронних виробів, лазерних технологій обробки металів, вогнетривких матеріалів, діагностичного й медичного обладнання, технологій утилізації сільськогосподарських відходів, органо-мінеральних добрив та ін.

В’єтнамські громадяни – випускники КПІ та нинішні студенти – у своїх виступах висловили глибоку вдячність усьому педагогічно-викладацькому складу університету за здобуті сучасні знання, знайомство з історією та культурою цікавої європейської країни. Вони наголошували, що з гордістю несуть звання випускника чи студента Київської політехніки, і запевнили, що з молодечим запалом втілюватимуть набуті знання на практиці, наполегливо працюватимуть заради зміцнення і процвітання своєї країни.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій