В межах заходів щодо сприяння працевлаштуванню студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського РТФ пропонує спосіб відстеження вакансій на роботу в автоматичному режимі з різних сайтів через RSS стрічки в професійному агрегаторі FeedDemon. У презентації та на відео показано налаштування моніторингу вакансій за ключовими словами з сайтів work.ua, dou.ua, rabota.ua. Також розглянуто як за допомогою сервісів Site2RSS або Page2RSS створити RSS стрічки для тих сайтів, які їх не мають.

У презентації для більш швидкого початку роботи пропонується використовувати вже сформовану базу RSS стрічок в OPML форматі. Слід зазначити, що у запропонованій базі RSS стрічки більше підібрані для спеціальностей радіотехнічного факультету. Для інших спеціальностей перелік RSS стрічок можливо доведеться дещо розширити.
Для тих кому такий спосіб відстеження вакансій прийде до вподоби пропонується ділитись власним OPML архівом RSS стрічок з іншими. Для цього надсилайте їх на адресу prakt [at] ros.kpi.ua і Ваш внесок з’явиться у запропонованому OPML архіві.

Відео
1. Автоматичний моніторинг вакансій на роботу : Сприяння працевлаштуванню - https://youtu.be/vEww91G4kaw
2. Моніторинг вакансій під час пошуку роботи (Life Hack) - https://youtu.be/81XXaAi_QAI

Посилання на презентацію та базу RSS стрічок

Презентація: http://work.rtf.kpi.ua/web/static/workrss.ppt
База RSS стрічок : http://radap.kpi.ua/downloads/workall.zip

Мосійчук В.С., доцент каф. РОС