Ви є тут

Кафедра наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем (НАЕПС), ПБФ


http://ivstem.kpi.ua/

Кафедра наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем (НАЕПС), Приладобудівний факультет, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

Адреса: Корпус 1, пр-т Перемоги, 37, к.2-16, 03056, Київ, Україна

Телефон: 38 044 204 85 03,
E-mail: kpi_naeps@ukr.net
Сайт:
Соціальні мережі: FB

Кафедра наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем (НАЕПС) за бюджетною формою навчання готує фахівців (бакалаврів, магістрів) в галузі розробки, експлуатації та метрологічного забезпечення різноманітних приладів і систем екологічного спрямування (газоаналізаторів, хроматографів, пиломірів та ін.).

Основу фахової компоненти навчального плану кафедри становлять такі дисципліни як аналітичні екологічні прилади, системи екологічного моніторингу, прилади вимірювання параметрів довкілля, прилади радіаційних вимірювань, прилади контролю якості харчових продуктів, інформаційні технології в екології, технолого-екологічний моніторинг, екологічна безпека, екологічний аудит, екологія сталого розвитку, метрологічне забезпечення аналітичних приладів, логістика приладобудування.

Випускники отримують також ґрунтовну підготовку в галузі інформаційно-вимірювальної техніки, комп’ютерних технологій та програмування. Кращі випускники отримують направлення в аспірантуру.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій