Центр юридичної допомоги

Адреса: вул.Борщагівська, 144-А, профспілковий комітет студентів, каб. № 1
тел. 204-98-54
e-mail: lawyer[at]studprofkom.kpi.ua
Графік роботи: пн-чт 16.00 – 18.00

З лютого 2010 року почав працювати Центр юридичної допомоги, організований профкомом студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з факультетом соціології та права за сприяння юридичного відділу Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Консультацію та допомогу надають студенти старших курсів ФСП за підтримки досвідчених викладачів-юристів цього ж факультету. За необхідності залучаються юристи з міського комітету профспілки.

Завданнями Центру є: вирішення питань, пов’язаних з навчальним процесом, житловопобутовими проблемами, правоохоронними органами; надання правових послуг малозабезпеченим верствам населення; забезпечення доступу представників студентства та соціально вразливих груп суспільства до правової допомоги; формування правової культури громадян. Водночас Центр сприятиме підвищенню рівня практичних знань, умінь і навичок студентів, їхньому професійному становленню, поєднанню отриманих ними теоретичних знань з практичною діяльністю, вихованню студентів у дусі дотримання й поваги до принципів верховенства права, справедливості і людської гідності тощо. 

Центр юридичної допомоги працює не лише для студентів, а й для всіх, кому потрібна кваліфікована юридична допомога.

Інф. профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського