Про Ukraine Made

Ukraine Made є стратегічним партнером Наукового парку «Київська Політехніка», головною метою якої є просування українських високих технологій у світі. Серед інших партнерів Ukraine Made є американська компанія US PolyTech, що відповідає за розвиток та налагодження зв’язків між украінською та американською сторонами.

На сучасному етапі розвитку високотехнологічного бізнесу одним з найбільш ефективних інструментів просування компаній та їх продукції на ринках став Інтернет. Для здійснення такої діяльності створена компанія Ukraine Madе, головною метою якої є представлення та просування технологій українських підприємств на вітчизняному та світовому ринках через глобальний інформаційний простір.

Основним завданням Ukraine Made є залучення інформації про українські підприємства, їх продукцію і технологічні розробки до інформаційного ресурсу компанії. В подальшому, компанія буде репрезентувати, просувати, а й відповідно, розповсюджувати цю інформацію за допомогою власного Інтернет ресурсу, друкованих видань та співпраці з партнерами.