🎥 Загальноуніверситетська олімпіада з механотроніки. Для перемоги важливо вміти працювати в команді

Організатори студентської олімпіади "Механотроніка у машинобудуванні", що в очному форматі проходила на базі кафедри  прикладної гідроаеромеханіки та механотроніки, мали на меті підтримати здібних студентів, які готові розв'язувати актуальні задачі з автоматизації в умовах сучасного виробництва.

Змагання з мехатроніки в КПІ

У Київській політехніці стартувала студентська олімпіада «Мехатроніка в машинобудуванні».

За першість у практичному застосовуванні основ механіки, електроніки, електрики та автоматизації для розв’язання завдань на виробництві змагаються два десятки студентів.

Літня школа "Мехатроніка в машинобудуванні`2019"

Із 25 червня по 4 липня  в Механіко-машинобудівному інституті КПІ ім.Ігоря Сікорського пройшла Четверта літня школа "Мехатроніка в машинобудуванні`2019", організована на базі  кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки. 

Літня школа "Мехатроніка" 2018

Третій рік поспіль КПІ ім. Ігоря Сікорського приймає студентів технічних університетів України в лабораторіях кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки Механіко-машинобудівного інституту. Цього року Літня школа тривала з 13 по 19 червня.

Механотроніка в машинобудуванні 2017

Кафедра прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки ММІ вже дев'ять років поспіль проводить Всеукраїнську студентську олімпіаду "Механотроніка в машинобудуванні".

Літня школа "Мехатроніка" 2017

З 19 по 24 червня в лабораторіях кафедри прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки Механіко-машинобудівного інституту вже вдруге пройшла Літня школа з мехатроніки.

Три кроки фахового самовизначення

Саме таким гаслом можна відзначити перебіг подій в листопаді на кафедрі прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки: осіння школа – студентська олімпіада – конкурс фахової майстерності.

Підписка на Механотроніка