▶️ 43-я Міжнародна конференція IEEE з електроніки та нанотехнологій (ELNANO)
Запрошуємо взяти участь у 43-й Міжнародній конференції IEEE з електроніки та нанотехнологій (ELNANO) 2026 року, яка відбудеться в рамках Тижня IEEE Kyiv Polytechnic у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського з 27 по 30 квітня 2026 року в Києві, Україна (дійсна реєстрація на конференцію IEEE № 63396).
Оголошується прийом до докторантури
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” оголошує прийом до докторантури університету.
Термін підготовки – 2 роки з відривом від виробництва.
Доступ до ASTM Compass
Наукова спільнота КПІ ім. Ігоря Сікорського отримала доступ до бази ASTM Compass. ASTM Compass® – це велика колекція провідних галузевих стандартів і технічної інформації (журнальних публікацій, монографій, дослідницьких звітів тощо) розроблена Американським товариством випробувань і матеріалів ASTM International.