Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Курсанти й офіцери ІСЗЗІ, учасники бойових дій, співробітники університету і представники Соломʼянської РДА поклали квіти до памʼятника Героїв Небесної Сотні та стели київським політехнікам, полеглим за Україну.

Пам’яті Героїв Небесної сотні

Шановні київські політехніки!

Цими днями ми згадуємо чи не найжахливіші події, що відбулися в столиці нашої держави 18–22 лютого 2014 року. Багатоденні протести українців, які відстоювали свої права на вільний демократичний розвиток, владущий режим жорстко придушив.

День Героїв Небесної Сотні: вшанування пам’яті київських політехніків, які віддали життя за Україну

У п’яті роковини найтрагічніших подій, які відбувалися в Києві 18-20 лютого 2014 року, в КПІ ім.Ігоря Сікорського відбулися заходи з вшанування пам’яті київських політехніків, які віддали свої життя під час Революції Гідності та в боях на сході України.

Пам’яті Героїв Небесної Сотні та війни на сході України

20 лютого, в роковини трагічних подій чотирирічної давнини на Майдані Незалежності, в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися заходи зі вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та київських політехніків, які віддали свої життя за волю України.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

19 лютого біля пам’ятника Героям Небесної сотні студенти і викладачі КПІ вшанували пам’ять київських політехніків – учасників Революції Гідності та воїнів АТО, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

Підписка на Небесна сотня