Співпраця КПІ з адвокатським об’єднанням Juscutum

Під час зимових вимкнень електроенергії КПІ та всі українські університети стали перед викликами, яких не було раніше.

Juscutum виступило посередником, допомігши КПІ зв’язатися з Міністерством цифрової трансформації для забезпечення функціонування усіх інформаційних сервісів.

У Польщі відбувся семінар вихованців КПІ

18–20 травня 2018 року в готелі Рекреаційного комплексу "Мілоцин" неподалік міста Тшебніца відбувся семінар "Економічне співробітництво Польщі з Україною", організований Секцією вихованців КПІ в Польщі.

Семінар "Економічне співробітництво Польщі з Україною'2017"

У м. Івонич-Здруй 19–21 травня 2017 р. відбувся традиційний семінар "Економічне співробітництво Польщі з Україною", який  щороку організує Секція вихованців КПІ у Польщі. Безпосередніми організаторами семінару виступили Генрик Букальський і Александер Сарнецький.

Семінар секціі вихованців КПІ в Ольштині

20–22 травня 2016 року в маленькому мальовничому містечку Ольштин, поблизу Ченстохова, відбувся черговий семінар Секції вихованців Київської політехніки в Польщі "Економічне співробітництво Польщі з Україною".

Семінар "Економічне співробітництво Польщі з Україною" 2015

Семінар "Економічне співробітництво Польщі з Україною", що його традиційно організовує Секція вихованців КПІ, цього року пройшов у будинку відпочинку "Двір Рихвалд", неподалік від м. Живець (Республіка Польща, Сілезьке воєводство) з 22 по 24 травня 2015 року.

У КПІ прочитав лекцію голова Колегії Євразійської економічної комісії Віктор Христенко

11 вересня НТУУ «КПІ» відвідала делегація Колегії Євразійської економічної комісії на чолі з її головою Віктором Христенко. Після знайомства з історією та сьогоденням КПІ Віктор Христенко прочитав студентам і викладачам університету лекцію «Досвід і перспективи Євразійської економічної інтеграції. Глобальний контекст».

🎥 Алек Росс про сучасні можливості Інтернету

З лекцією на тему «Інтернет як глобальна економічна платформа» виступив 26 жовтня перед студентами та співробітниками НТУУ «КПІ» радник з питань інновацій в офісі Держсекретаря США Алек Росс. Він розповів про досвід створення та просування бізнес-проектів в Інтернет-середовищі.

Обговорено проект ЮНІДО [візит делегації представників Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань]

21 січня 2011 р. відбувся візит до НТУУ «КПІ» делегації представників Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (ДСШЕП/SECO, який є частиною Федерального Департаменту Швейцарії з економічних питань) в Україні

Польсько-український семінар “Економічне співробітництво Польщі з Україною”

Черговий семінар “Економічне співробітництво Польщі з Україною”, організований Секцією вихованців КПІ в Польщі, 23-25 травня відбувся в м.Радом. З доповіддю про діяльність НТУУ “КПІ” виступила О.А.Підлісна, заступник декана ФММ.

Підписка на Економічне співробітництво