Спортивний клуб "Талісман"

Керівник клубу, президент Федерації України з спортивної аеробіки та фітнесу: Тетяна Пасічна
Адреса: м. Київ, вул. Польова, 38/1 спорткомплекс КПІ, зал аеробіки № 139.
Телефони для довідок: 572-94-55; 453-14-76

Фітнес клуб "ТАЛІСМАН" приніс КПІ, Києву і Україні світове визнання завдяки виступам спортсменів клубу та введенням нових технологій аеробних і фітнес програм! Сьогодні фітнес клуб "ТАЛІСМАН" є професійною базою Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу. Клуб виховав Чемпіонку Європи - Наталію Пасічну; бронзових призерів чемпіоната Європи: Альону Пасічнк, Сергія Зика, Юрія Пінчука. Учасниками світових змагань у різні роки були: Наталія Варченко (Градусова), Віктор Кневец, Наталія Малюкова, Олена Шумська, Андрій Лісничий, Віталій Веред, Максим Бубен, Ольга Колеснікова, Володимир Дорошенко та ін.

Фітнес клуб "ТАЛІСМАН" представляє великий вибір послуг з урахуванням індивідуальних особливостей і побажань кожного клієнта! До уваги наступні послуги клубу:

Аква-аеробіка

Плаваючи, людина розвиває дихальну і серцево-судинну системи, покращує кровооббіг, обмін речовин, тренує м'язи, зміцнює нервову систему і отримають безмірний заряд енергії!

Hi-Lo

Аеробіка змішаної ударності. Навантаження високої інтенсивності. Урок включає в себе ускладнені комбінації кроків, бігу та стрибків.

Step-аеробіка

Аеробіка з використанням степ-платформи. Заняття степ-аеробікою зміцнюють м'язи нижньої частини тіла і черевного преса, підвищують працездатність серцево-судинної системи.

Step-Latina

Робота на степе під латино-американську музику. Запалює, захоплює і дарує відмінний настрій!

Аеробіка (INTERVAL TRAINING)

INTERVAL TRAINING - це комплексне високоефективне тренування, спрямоване на спалювання жирового прошарку і зміцнення основних м'язових груп. Рекомендується для всіх рівнів підготовленості.

Фітбол

Заняття фітбол-аеробікою дають можливість тренування вестибулярного апарату, розвитку координації рухів, а також знімає додаткове навантаження на хребет. Це щадна, але ефективна аеробіка - чудовий спосіб привести себе в форму!

Strenflex

Від гнучкості - до сили. Тренування для розвитку гнучкості, м'язової сили і балансу. Три в одному - значить економія часу та отримання максимальної віддачі.

Дитяча аеробіка

Дитячий фітнес - це унікальні заняття, що з'єднують в собі елементи хореографії, гімнастики, аеробіки, танцювальних уроків, що включають різні стилі та напрями. Фітнес для дітей розвиває не тільки координацію, гнучкість, силові якості, а й почуття ритму, артистичність.

Спортивна аеробіка

Спортивна аеробіка - вид спорту, гармонійно розвиває у всі фізичні якості (силу, гнучкість, витривалість, швидкісні якості та координацію). Спортсмени представляють хореографічну композицію під музику, змагаючись у змішаних парах, командах та індивідуальних категоріях.

Latino Dance

Запальні танці під латино-американську музику. Поєднання пластики і хореографії не тільки підніме настрій, але і поліпшить фізичну форму.

Марафон

Заняття, що включає урок Hi-Lo, Step і Latino Dance.

Індивідуальні заняття

Підбір вправ з урахуванням індивідуальних особливостей.