Сесія професорсько-викладацького складу: 30.08.2007

За традицією, напередодні нового навчального року, а саме 30 серпня, відбулася чергова сесія професорсько-викладацького складу Київської політехніки.

У президії – керівництво університету, декани факультетів та директори інститутів, голови профспілок співробітників і студентів. Почесного гостя – голову ЦК профспілки працівників освіти і науки України Л.С.Сачкова присутнім представив ведучий засідання перший проректор НТУУ “КПІ” Ю.І.Якименко, у президії також голова асоціації випускників КПІ, в недавньому минулому народний депутат України професор М.К.Родіонов.

Ю.І.Якименко тепло привітав присутніх із знаменною датою – 16-ою річницею незалежності України та початком нового 2007/08 навчального року. За пропозицією ведучого хвилиною мовчання було вшановано пам’ять викладачів та співробітників університету, що, на великий жаль, протягом минулого року пішли із життя, всіх їх було поіменно названо.

Із доповіддю про підсумки роботи колективу університету за 2006/2007 н.р. та завдання на 2007/2008 н.р. виступив ректор НТУУ “КПІ” академік НАН України М.З.Згуровський, який на початку виступу також щиро привітав присутніх із 16-ою річницею незалежності нашої держави і нагадав учасникам зібрання, що в наступному році університет відзначатиме своє 110-ліття.

У доповіді ректора було всебічно охарактеризовано багатогранну діяльність колективу університету за минулий навчальний рік з погляду здійснення комплексних перетворень при наближенні нашого навчального закладу до статусу дослідницького університету, із урахуванням світового досвіду акцентовано увагу на принципах його діяльності, наголошено на необхідності підсилення фундаментальної підготовки фахівців як при навчанні, так і в наукових дослідженнях.

Було висловлено подяку науково-педагогічному колективу фізико-технічного інституту, його директору професору О.М.Новікову у зв’язку із перемогами студентів цього інституту на міжнародних олімпіадах високого рівня.

Наприкінці доповіді було сформульовано основні завдання колективу університету на наступний навчальний рік із урахуванням вимог дослідницького університету, іще раз поздоровлено викладачів і студентів, співробітників НТУУ “КПІ” із початком нового навчального року. М.З.Згуровський побажав усім здоров’я, нових творчих здобутків на цьому шляху.

Повністю текст доповіді ректора надаємо нижче.

Теплі слова на адресу Київської політехніки та найкращі побажання від імені президії Федерації профспілок працівників освіти та науки висловив Л.С.Сачков і вручив диплом, яким було відзначено КПІ за 1-е місце у Всеукраїнському конкурсі серед бюджетних освітніх організацій за виконання Колективного договору за 2006 рік, та відповідну нагороду ректору університету М.З.Згуровському за зразкове соціальне партнерство між адміністрацією і профспілками.

На завершення сесії ректор університету М.З.Згуровський вручив диплом лауреатів премії НТУУ “КПІ” переможцям щорічного університетського конкурсу на найкращий підручник, посібник та монографію.

На закінчення зустрічі керівники університету відповіли на численні запитання присутніх. Розгорнуті відповіді на деякі з них будуть опубліковані в наступних номерах “Київського політехніка”.

Sep 10, 2007 || Автор: Інф. “КП”