Цими сонячними осінніми днями відсвяткував ювілей наш колега, методист вищої категорії Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ “КПІ” – Леонід Євгенович Срібний.

Леонід Євгенович народився у м. Києві 14 листопада 1940 р. Після закінчення хіміко-технологічного факультету КПІ у 1965 р. почав працювати інженером на кафедрі технології електрохімічних виробництв (ТЕХВ), Проблемній науково-дослідній лабораторії інгібіторів кислотної корозії.

У 1970 році вступив до аспірантури КПІ, досліджував катодні процеси на міді. Результати цих досліджень були впроваджені у виробництво, зокрема, на Норильськоку модному гірничо-збагачувальному комбінаті. У 1975 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. З 1980 р. працював старшим науковим співробітником кафедри ТЕХВ і водночас заступником завідувача кафедри з наукової роботи.

В 1990 р. Л.Є.Срібний перейшов на викладацьку роботу доцентом кафедри целюлозно-паперових виробництв та промислової екології. Читав лекції за курсом «Основи екології» на багатьох факультетах КПІ, а також ряд спецкурсів для студентів-екологів. У 1997-1998 рр. виконував обов’язки завідувача кафедри.

З 2004 року по теперішній час працює в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ “КПІ” на посаді методиста вищої категорії навчального відділу.

Леонід Євгенович готує та бере активну участь у проведенні навчально-методичних конференцій та зборів науково-педагогічного складу інституту. Свій життєвий та професійний досвід передає колегам по роботі, збагачуючи їх духовно й професійно, навчаючи інтелігентності, доброти і професійності, користується заслуженою повагою і авторитетом в колективі.

За сумлінне виконання своїх посадових обов’язків неодноразово був нагороджений різноманітними грамотами і подяками.

Колектив Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ “КПІ” вітає нашого дорогого ювіляра з 70-річчям, бажає міцного здоров’я та довголіття, щастя в сім’ї та бадьорості духу, поваги та любові від колег та дружньої родини.