Славутицька філія

Адреса: 07100, Київська область, м.Славутич, вул.Героїв Дніпра, 6
Телефон деканату: (04579) 2-98-63, тел.279-220-43, 044-79-220-43

Співпраця КПІ з ЧАЕС і містом Славутич

КПІ та ЧАЕС підписали договір про дуальну освіту — тепер студенти НН ІАТЕ зможуть проходити практику на атомній станції.

Також у ході зустрічі укладено договір з містом Славутич щодо підготовки необхідних фахівців.

Візит голови Славутича до КПІ

У Київській політехніці відбулась зустріч представників університету з міським головою Славутича.

Йшлося про можливості філії КПІ підготувати й підвищити рівень фахівців для наявних потреб.

Технології розумного міста у XXI столітті

25 квітня 2014 р. У Славутичі було проведено Перший Міжнародний науково-практичний семінар студентів, науковців та підприємців „Технології розумного міста у XXI столітті”.

Нарада-семінар з питань співпраці у Славутичі

У місті Славутич Київської області 23 вересня 2011 року відбулася нарада-семінар з питань співпраці Славутицької міської ради, Державної науково-дослідної установи «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології» (Чорнобильський центр), м. Славути

Міжнародний рух «Мери за мир» у КПІ

Наш університет є активним учасником співробітництва з науково-освітньою сферою Японії, цей напрям пріоритетний для міжнародної діяльності КПІ. Як колективний член Української Ради Миру Київська політехніка бере участь у миротворчих заходах у контексті цього співробітництва.

Зустрічі у Славутичі

На початку квітня 2009 року велика делегація науковців НТУУ “КПІ” на чолі з проректором з міжнародних зв'язків С.І.Сидоренком відвідала м. Славутич. У складі делегації були декани, директори інститутів, науковці – всього 39 осіб.

Підписка на Славутицька філія