28 серпня 2015 р. в Центрі культури та мистецтв пройшла чергова щорічна сесія науково-педагогічних працівників НТУУ "КПІ".

На початку засідання перший проректор НТУУ "КПІ" академік НАН України Юрій Якименко тепло привітав присутніх з 24-ю річницею незалежності України та побажав творчих успіхів у новому 2015/16 навчальному році. Хвилиною мовчання учасники засідання вшанували пам'ять викладачів та співробітників університету, які пішли із життя протягом минулого навчального року.

З доповіддю про підсумки роботи колективу університету в 2014/15 н.р. виступив ректор НТУУ "КПІ" академік НАН України Михайло Згуровський. Він привітав слухачів із 117-річчям КПІ та зауважив, що минулий рік ознаменувався стрімкими змінами й випробуваннями. Зокрема, конфлікт на сході країни забрав життя сімох студентів НТУУ "КПІ", двом з яких присвоєно звання Героя України. КПІ став домівкою для понад 350 студентів з Криму та східних областей. Колектив університету долучився до волонтерської допомоги бійцям у зоні АТО, робив усе можливе для захисту країни.

У своїй доповіді ректор поінформував про основні здобутки колективу університету в навчально-виховній, науковій, міжнародній, господарській діяльності та сформулював завдання на поточний навчальний рік. Йшлося про імплементацію Закону України "Про вищу освіту", втілення в життя принципів академічної чесності, розширення участі КПІ в міжнародних проектах тощо.

В обговоренні доповіді взяв участь проф. С.О.Кудря – керівник Волонтерського батальйону КПІ. Він передав колективу університету подяку від учасників АТО за важливу і вчасну допомогу, поінформував про нові напрями діяльності Волонтерського батальйону в госпіталях та запросив долучатися до плетіння маскувальних сіток у корпусах.

Далі ректор привітав переможців щорічного конкурсу НТУУ "КПІ" на кращий підручник, навчальний посібник та монографію і вручив їм дипломи лауреатів. Нагороди отримали: Г.О.Кривов та К.О.Зворикін (І місце), Ю.Ф.Лазарєв і П.М.Бондар та В.О.Шаповалов, І.В.Шейко, Г.О.Ремізов (два других місця). Дипломи "Видатний діяч НТУУ "КПІ" було вручено Ю.М.Тузу, А.І.Петренку, Б.В.Новікову.

[28.08.2015 | 10.00] Сесія науково-педагогічних працівників

28 серпня 2015 року (п’ятниця) в Центрі культури та мистецтв університету відбудеться Сесія науково-педагогічних працівників НТУУ "КПІ". Захід розпочнеться о 10 годині.

Після закінчення на факультетах та в інститутах пройдуть засідання Рад факультетів, інститутів.

Дата події