Осіннє регбійне золото – знову у"Політехніка"!

Цього року регбістам 1994 року народження надзвичайно поталанило: фінал чемпіонату України вирішено було провести в Одесі з 4 по 7 жовтня. Південна Пальміра зустріла спортсменів ніжним осіннім теплом, яскравим сонцем та лагідним морем. Проте відпочивати було ніколи. Весь сезон регбісти нашого "Політехніка" наполегливо готувалися до вирішальних поєдинків за вищу ступінь п'єдесталу. Останній тренувальний збір команда провела в сусідній Польщі, куди виїздила завдяки меценатам-випускникам КПІ, майстрам спорту СРСР з регбі Володимиру Українському, Андрію Дудку, Олександру Свертоці та Леоніду Дейнеку.

На перше місце претендували практично всі команди, які прибули в Одесу. Важкими були перемоги юних політехніків над регбістами зі Львова та особливо над господарями поля – одеситами. У півфіналі наші регбісти отримали вольову перемогу над амбіціозною та досвідченою командою з міста Тирасполь з рахунком 24 : 5.

регбі в ОдесіІ ось фінал! Так сталося, що у вирішальному поєдинку знову зійшлися одеські регбісти та команда "Політехнік" НТУУ "КПІ". В запеклій боротьбі овальний м'яч по черзі потрапляв то в заліковку нашої команди, то в заліковку суперника. Але щастя було на боці нашої регбійної дружини. Індивідуальна майстерність, чудові регбійні комбінації, злагоджена колективна гра принесли політехнікам перемогу з рахунком 22:17! Тож цілком заслужено гравці команди "Політехнік" НТУУ "КПІ" отримали золоті медалі чемпіонів України 2011 року.

Кращими гравцями чемпіонату України були визнані юні політехніки Іван Шашеро, Ростислав Іванюк, Олег Голота та капітан команди Костянтин Безверхий. Тренерський колектив – Ігор Яцина та Василь Дідович змогли якісно підготувати гравців до фінальних змагань і націлити команду на перемогу. Так і має бути. Адже регбісти КПІ завжди ставили перед собою тільки одне завдання – перемагати!

В.Ф. Малаєв, регбі-клуб "Політехнік"