КПІ ім. Ігоря Сікорського та Київський національний університет будівництва і архітектури уклали угоду, щоб об‘єднати зусилля науковців, інженерів та освітян для розробки новітніх підходів до повоєнної відбудови країни. В планах університетів створити спільні міждисциплінарні освітні програми, що поєднуватимуть інженерію, механіку, матеріалознавство та інші спеціалізації.

«Це міждисциплінарні програми, запит на які дає саме життя. По-перше, нам треба захистити себе і, по-друге, потрібно вже перейти до будівництва по-справжньому захищеної, багатої країни», — Михайло Згуровський, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Також підписано угоду між Асоціацією ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Спілкою ректорів закладів вищої освіти України. Угода створює широке експертне середовище, в якому досвідчені науковці працюватимуть задля спільної мети.