Українсько-французький центр КПІ продовжив набір на підготовчі курси з французької мови.

Знання французької дасть змогу нашим студентам брати участь у програмах Erasmus+ з рейтинговими університетами Франції та у програмах «Два дипломи».

У програмах можуть взяти участь студенти технічних спеціальностей з 3-го до 5-го курсів нашого університету.

Відбір здійснюватиметься за трьома критеріями:
🔹 Бездоганні успіхи у навчанні
🔹 Володіння французькою мовою на рівні B2 і наявність відповідного міжнародного сертифіката — обов’язкова умова участі у програмі
🔹 Володіння англійською мовою на рівні B2 — бажано, але не обов’язково.

⏰ Навчання не перериватиметься влітку, студенти будуть займатись 5 разів на тиждень по півтори години.

Під час навчання студенти складатимуть іспити на отримання міжнародного сертифіката щодо володіння французькою мовою на рівні A1, A2, B1, B2. Навчання платне.

📝 Реєстрація — за посиланням.

☎️ За додатковою інформацією звертайтесь до Українсько-французького центру КПІ.
Телефон: +38 (050) 143 37 95 (Viber чи Telegram);
Email: ogurtsova.o@gmail.com