Навчально-інноваційний центр протезування та реабілітації інституту післядипломної освіти КПІ запрошує на курс підвищення кваліфікації «Військова психологія».

Курс представлять викладачі кафедри філософії, кафедри психології та педагогіки та практичні психологи.

За результатами навчання ви отримаєте свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка КПІ й набудете навички, що дадуть змогу:

🔹 надавати психологічну допомогу психотравмованим особам, провадити ефективну психологічну роботу з ними;
🔹 діагностувати гострі емоційні стани під час екстремальних подій, післятравматичні стани й володіти методами роботи з такими станами;
🔹 здійснювати профілактику післятравматичних стресових розладів;
🔹 запобігати своєму професійному вигоранню під час роботи в особливих умовах тощо.

Автор програми курсу — Олексій Карачинський, кандидат психологічних наук, військовий психолог, психотерапевт, майор запасу ЗСУ, ветеран війни.

Долучайтеся, якщо ви:
🔹 випускник ЗВО психологічних і спеціальностей / практичний психолог / психотерапевт / соціальний працівник;
🔹 представник керівного складу компаній / організацій;
🔹 соціально активний громадянин, який прагне саморозвитку, що є надзвичайно важливим у сучасному та повоєнному житті.

⏰ Старт курсу: 1 лютого
📌 Формат: змішаний
📆 Тривалість: 1,5 місяця

☎️ Контактний телефон: +38 (095) 803 60 99 (Telegram, Viber)

📝 Реєструйтеся — за посиланням.