Нагадаємо, що через повномасштабне вторгнення московії е-декларування в Україні відтерміновано. Втім, кожен публічний службовець може продемонструвати свою доброчесність та подати декларацію добровільно.

НАЗК піклується про декларантів і завжди допоможе їм правильно заповнити і подати декларацію. Сьогодні розберемось, як правильно вносити відомості в розділ 4 “Об'єкти незавершеного будівництва” декларації.

❓ Що вважається об'єктом незавершеного будівництва?

❓ Як правильно вказати дату набуття права на об'єкт незавершеного будівництва?

❓ Що робити, якщо власником земельної ділянки є територіальна громада?

👇 Відповідями на ці та інші питання, а також покроковою інструкцією заповнення всіх полів розділу 4 декларації ми ділимось з вами у відео нижче 👇

❓ Як правильно задекларувати об'єкт, що будується у багатоквартирному будинку?

❗️ Як задекларувати об'єкт незавершеного будівництва, якщо на підставі договору ви стали власником цінного паперу (інвестиційного сертифікату, векселя тощо)?

❗️ Як вказати відомості про об'єкт, що перебудовується?

🔗 “Базі знань НАЗК”.

❗️ Важливо. У розділі 4 декларації не зазначаються відомості про об'єкт незавершеного будівництва, якщо вами чи членами сім'ї лише укладено попередній договір стосовно об'єкта, що будується у багатоквартирному будинку, умовами якого є зобов'язання укласти основний договір, але такий договір на кінець звітного періоду не був укладений.

Якщо на кінець звітного періоду об'єкт введений в експлуатацію і право на нього зареєстровано, відомості про такий об'єкт зазначаються лише у розділі 3 “Об'єкти нерухомості” і не дублюються у розділі 4 “Об'єкти незавершеного будівництва”.

Про те, що робити, якщо через війну ви втратили документи чи не маєте доступу до них і не знаєте всієї необхідної інформації про об'єкт та як скористатись функцією “Дані для декларації”, розповідаємо тут.

https://www.youtube.com/watch?v=SBjezxOKAf8&t=7s&ab_channel=%D0%9D%D0%9…