Університетське містечко КПІ завжди подобалось художникам, фотографам і загалом людям творчим.

Олександра Лютик та Петро Малинка для свого чергового пленеру з незвичним антуражем обрали саме КПІ.

Художники мали намір малювати одне одного в образах. Та вже на території КПІ зустріли дівчину в образі й фотографа, які залюбки до них доєдналися.

«Ми одяглися неординарно й позували одне одному. А по дорозі зустріли фотографа й дівчину також в образі. До слова, КПІ трохи схожий на український Гоґвортс. Тож не дивно, що він принаджує творчих людей», — каже Олександра.

«Тут різноманітне архітектурно-ландшафтне середовище: і містичний Гоґвортс, і бруталізм, який асоціюється з науковою фантастикою XX сторіччя. До того ж територія КПІ добре доглянута, і я знаю, що адміністрація лояльно ставиться до креативних заходів, які не заважають університетському життю», — ділиться враженнями про КПІ Петро.