KPI school of creativity. Vol.1 Summer edition

Уже сьогодні, 8 серпня, розпочинається літня школа, яка триватиме п’ять днів, — такий собі експрес-курс винахідника, що прокачає скіли учасників. Не важливо, маєш ти ідею чи ні, — інформація, активності й досвід спікерів-експертів зроблять своє діло. Відтак ти знатимеш, як почати рухатись, креативно підходити до міжнародної проєктної діяльності, інтегруватися в європейський простір, упевнено презентувати свої винаходи й успішно комунікувати з інвесторами. І це тільки верхівка айсберга.

Нетерпляче чекаємо усіх вас — натхненних, ідейних, зацікавлених, сміливих, готових до поглинання інформації та обговорень.

Сприйняти такий обсяг знань та інформації буде складнувато, адже надворі літо, канікули, час відпочинку. Тому ми запланували перерви для неформального спілкування з кавою та смаколиками.

Нагадуємо, що для отримання сертифіката учасника потрібно взяти участь у всіх лекціях і тренінгах KPI school of creativity.

🖼 На інфографіці — розклад на п’ять днів активностей у школі.

📅 Коли: 8–12 серпня 2022

📌 Де: Центр консолідації студентів, вул. Борщагівська, 144 А, 2-й поверх, будівля між 20-м та 19-м гуртожитками, вхід з боку трамвайної лінії. У разі повітряної тривоги — поруч з будівлею є укриття.