📢 З 25 жовтня по 30 жовтня 2021 року в рамках проєкту «Майбутній КПІшник» проходив Інженерний тиждень KPISchool
🔸 Цього разу Інженерний тиждень KPISchool відбувався в новому форматі. Для зустрічей зі шкільною молоддю були залучені провідні фахівців КПІ ім. Ігоря Сікорського та представники компаній-партнерів.
🔸 Майбутні вступники долучилися до вебінарів, майстер-класів та екскурсій до факультетів/інститутів. Дізналися про актуальність та затребуваність різних спеціальностей університету. Почули про шлях кар’єрного успіху випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського. Власноруч втілили теоретичні та наукові знання в життя.
🔸 По завершенні КРISchool учасники поринули в атмосферу студентського політеху: відвідали бібліотеку, історичну аудиторію, студентський простір "Вежа" та зал Вченої Ради.
📌 Щирі захоплені очі більш ніж 200 учасників запалюють бажанням творити!
❤️ З нетерпінням чекаємо нових зустрічей та готуємо нові неймовірні проєкти для вас! Слідкуйте за нами в соцмережах та долучайтеся до наших івентів!

Запрошуємо учнів 9-11 класів взяти участь в Інженерному тижні «КРISchool»

Викладачі КПі ім. Ігоря Сікорського та провідні компанії відкриють завісу незвіданого у два етапи:

• онлайн вебінари (щодня о 12:00 в Zoom)
• офлайн майстер-класи (щодня о 16:00)

На вебінарах ви зможете дізнатися про те, що таке комп’ютерні мережі та як їх застосовують в сучасному світі, що таке ІоТ та як його застосувати в повсякденному житті та ще багато захоплюючого та корисного.

25.10.21 Передайте за проїзд: рух інформації комп'ютерними мережами
26.10.21 Мережеві технології в сучасному світі
27.10.21 Розумна лампа або IoT власноруч
28.10.21 Акустика - важлива складова багатьох індустрій
29.10.21 Зварювання: рукотворний світ навколо

Під час майтеркласів ти зможеш випробуваи власні сили в створені реактора, роботів, відчути магію металів та зрозуміти, що хімія це неймовірна наука, а Ілон Маск геній сучасності.

25.10.21 Енергодрайв: від блискавки до реактора
26.10.21 Пізнаємо інженерний світ: робототехніка та автоматизація
27.10.21 Менделєєву і не снилося...
28.10.21 Магія металу: мистецтво створювати майбутнє
29.10.21 Сам собі Ілон Маск: політ нормальний!

І завершується Інженерна школа феєричною та захопливою екскурсією 30.10.21 о 16:00 Київський Хогвартс - країна Політех.

📋 Telegram-канал для обговорення та програма заходу
📝 Реєстрація (посилання буде надіслане на пошту вказану при реєстрації)

🕓 Коли: з 25.10.21 по 30.10.21

Також в рамках Інженерної школи запрошуємо вчителів шкіл-партнерів на семінари та вебінари, які відбудуться з 25 - 30 жовтня на яких:

• отримаєте корисну інформацію;
• отримаєте записи відео для своїх учнів, яким також це буде цікаво;
• по закінченні семінарів отримаєте сертифікат учасника.

🔸 Семінари проводяться на базі фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського за програмою:

• Профорієнтаційна робота для школярів: як зацікавити у навчанні
• «Фізика – це цікаво»
• Вибір актуальної теми роботи МАН
• Фізика низьких температур у дослідній роботі
• Підготовка до ЗНО з математики. Розв’язання задач із параметрами
• «Математика – це цікаво»
• Типові помилки на ЗНО з фізики
• Вибір спеціальності та освітньої програми
• Зустріч із вступниками

📝 Реєстрація (посилання будуть надіслані на E-mail)

📢 Вступник на сайті | фейсбук | інстаграм | телеграм