Минулого року змінами до Закону України «Про вищу освіту» запроваджено договір між здобувачем вищої освіти та Університетом. Це НЕ те саме, що контракт на навчання. Це Договір про надання освітніх послуг або Договір про навчання для всіх вступників (і бюджет, і контракт). Даний договір є обов'язковою умовою для навчання відповідно до ч. 16 ст. 44 Закону України «Про вищу освіту».

Обов'язково ознайомтесь з договором про надання освітніх послуг до подачі оригіналів 28.07. Зробити це ви можете тут.

Як і коли підписувати договір на навчання?

• Договір підписується при подачі оригіналів документів після оголошення остаточних рейтингових списків вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення 28.07.2021.
  • Якщо вам ще немає 18 років на момент подачі оригіналів документів – договір також підписує законний представник (один з батьків або особа, яка їх замінює).
  • У випадку подачі оригіналів листом «Укрпоштою» – ви можете самі роздрукувати договір, заповнити усі необхідні поля та надіслати його разом з оригіналами.
  • У випадку електронної подачі оригіналів з КЕП – договір потрібно буде роздрукувати, заповнити усі необхідні поля та надіслати «Укрпоштою» або надати протягом 10 календарних днів з дати початку занять.

УВАГА! Студенти, які не нададуть заповнену та підписану паперову версію Договору про навчання протягом 10 календарних днів з початку занять будуть відраховані з університету!

Вступник на сайті | фейсбук | інстаграм | телеграм

Ми чекаємо на вас!