ІСЗЗІ

Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації

Начальник ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського: полковник Пучков Олександр Олександрович

Поштова адреса: 03056, м. Київ, вул. Верхньоключова, 4
Телефон для довідок: (044) 204-91-51
E-mail: iszzi@iszzi.kpi.ua, info@iszzi.kpi.ua, vstup@iszzi.ua

День захисника України: вітаємо воїнів і вшановуємо тих, хто віддав своє життя за Батьківщину

Це свято, коли ми вітаємо воїнів, які нині стоять на обороні держави, та вшановуємо мужність і героїзм тих, хто поклав своє життя в ім’я незалежності й територіальної цілісності України.

Курсанти другого курсу ІСЗЗІ КПІ ім Ігоря Сікорського склали присягу на вірність українському народові

2019.08.31 The ceremony of the Military Oath

125 курсантів другого курсу Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 31 серпня склали Військову присягу.

Відзначення Дня Державного Прапора України

З нагоди відзначення Дня Державного Прапора України 23 серпня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника київським політехнікам, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Участь у ній взяли співробітники університету, викладачі й курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Вшанування пам’яті Героя України генерал-майора Максима Шаповала

27 червня 2019 року з нагоди других роковин трагічної загибелі випускника КПІ Героя України генерал-майора Максима Шаповала в Інституті спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися урочисті заходи з вшанування його пам’яті.

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

2019.05.08 Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

8 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Команда ІСЗЗІ – призер змагань ІТ-фахівців НАТО "TIDE Hackathon 2019"

2019.02.25-03.01 TIDE Hackathon 2019, Члени команди ІСЗЗІ із дипломами

Змагання "TIDE Hackathon 2019" проходили з 25 лютого по 1 березня у Варшаві (Польща).

Урочистий випуск офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації

2018.12.22 Урочистий випуск офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації

22 грудня на Площі знань відбулися урочистості з нагоди випуску офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Клятва на вірність народові України

2019.09.01 Присяга на вірність українському народові

1 вересня курсанти другого курсу ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського на площі Знань присягнули на вірність українському народові. До лав Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України влилися 126 молодих військовослужбовців.

Сторінки