ІСЗЗІ

Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації

Начальник ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського: полковник Пучков Олександр Олександрович

Поштова адреса: 03056, м. Київ, вул. Верхньоключова, 4
Телефон для довідок: (044) 204-91-51
E-mail: iszzi@iszzi.kpi.ua, info@iszzi.kpi.ua, vstup@iszzi.ua

Вшанування пам’яті Героя України генерал-майора Максима Шаповала

27 червня 2019 року з нагоди других роковин трагічної загибелі випускника КПІ Героя України генерал-майора Максима Шаповала в Інституті спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися урочисті заходи з вшанування його пам’яті.

Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

2019.05.08 Урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

8 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Команда ІСЗЗІ – призер змагань ІТ-фахівців НАТО "TIDE Hackathon 2019"

2019.02.25-03.01 TIDE Hackathon 2019, Члени команди ІСЗЗІ із дипломами

Змагання "TIDE Hackathon 2019" проходили з 25 лютого по 1 березня у Варшаві (Польща).

Урочистий випуск офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації

2018.12.22 Урочистий випуск офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації

22 грудня на Площі знань відбулися урочистості з нагоди випуску офіцерів Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Клятва на вірність народові України

2019.09.01 Присяга на вірність українському народові

1 вересня курсанти другого курсу ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського на площі Знань присягнули на вірність українському народові. До лав Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України влилися 126 молодих військовослужбовців.

Відкриття пам’ятника київським політехнікам, які віддали свої життя за волю України (відео)

2018.08.30 Відкриття пам’ятника київським політехнікам, які віддали  свої життя за волю України

30 серпня, напередодні початку нового навчального року, в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося урочисте відкриття пам’ятника київським політехнікам, які віддали свої життя за волю і незалежність України.

[до 2,16.07.2018] Набір студентів на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

Набір студентів на навчання

КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить конкурсний відбір серед громадян України, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, та бажають проходити військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу.

Експертний висновок акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Спеціальні телекомунікаційні системи» зі спеціальності 172 Телекомунікації та радіотехніка

З 16 травня по 18 травня 2018 експертна комісія здійснила акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Спеціальні телекомунікаційні системи» другого (магістерського) рівня вищої освіти у ІСЗЗІ.

Сторінки